Možnosti platby

Kategórie
 
 
 
 
 
Domintex
 
 
 

Možnosti platby v E-shope Domintex :

 

Platby sa realizujú v EURO alebo CZK podľa toho , či je tovar prevzatý na Slovensku alebo v Českej republike.

Obchod Domintex má sídlo na Slovensku, takže pre firmy so sídlom na Slovensku fakturujeme s DPH a pre zahraničné firmy, ktoré sú platcami DPH fakturujeme tovar bez DPH.

 

Platba kurierovi v hotovosti pri prebratí tovaru :

Hotovostná platba pri prevzatí tovaru od kuriera. Zákazník má možnosť si tovar pred zaplatením skontrolovať, či je správny, prípadne či nie je poškodený. Dopravca posiela ráno pred doručením SMS , aby si zákazník mohol pripraviť potrebnú hotovosť. Obchod posiela e-mail a SMS o odoslaní deň pred doručením tovaru.

Platba je vhodná pre všetky skupiny zákazníkov.

 

Platba v hotovosti pri prevzatí tovaru na prevádzke obchodu Domintex :

Hotovostná platba pri prevzatí tovaru na prevádzke Domintex, Školská 16, 90051, Zohor, Slovenská republika. Otváracia doba je v pondelok až piatok 8:00 - 16:00. Platba je určená pre všetky skupiny zákazníkov. Pre zahraničných platcov DPH bude vystavená faktúra a platba bez DPH. Je potrebné priniesť potrebnú hotovosť pre zaplatenie za tovar. O naskladnení tovaru vás obchod informuje telefonicky alebo e-mailom.

Platba je vhodná pre všetky skupiny zákazníkov.

 

Platba PayPal online kreditnou / debetnou kartou alebo z existujúceho PayPal účtu :

Bezhotovostná platba kartou Visa, Master Card, Discover, American Express alebo bankovým prevodom z vášho PayPal účtu. Po potvrdení objednávky sa tlačidlom pre zaplatenie presmerujete na platobnú bránu PayPal, kde máte možnosť si vybrať si z platby kartou alebo prevodom z PayPal účtu Po overení pripísania platby na kartový účet je objednávka realizovaná. Notifikačný e-mail o prevode peňazí dostaneme v priebehu niekoľko minút, takže realizácia objednávky sa nezdrží. V prípade neúspešného prevodu nás prosím kontaktujte na e-mail obchod@domintex.sk. ohľadne náhradného spôsobu platby.

Platba nie je vhodná pre zahraničných platcov DPH, pretože pri platbe je odrátaná z účtu suma s DPH. Platcom DPH v zahraničí doporučujeme niektorú z hotovostných platieb alebo platbu predfaktúrou,

 

Platba online Trust Card kreditnou / debetnou kartou :

Bezhotovostná platba prevodom prostreníctvom platobnej karty MasterCard alebo VIsa. Po potvrdení objednávky sa tlačidlom pre zaplatenie presmerujete na platobnú bránu, kde zadáte potrebné údaje pre online platbu.Po overení pripísania platby na kartový účet je objednávka realizovaná. Notifikačný e-mail o prevode peňazí dostaneme v priebehu niekoľko minút, takže realizácia objednávky sa nezdrží. V prípade neúspešného prevodu nás prosím kontaktujte na e-mail obchod@domintex.sk. ohľadne náhradného spôsobu platby.

Platba nie je vhodná pre zahraničných platcov DPH, pretože pri platbe je odrátaná z účtu suma s DPH. Platcom DPH v zahraničí doporučujeme niektorú z hotovostných platieb alebo platbu predfaktúrou.

 

Platba online Trust Pay prostredníctvom Internet bankingu :

Bezhotovostná platba prostredníctvom bankového modulu Trust Pay. Po potvrdení objednávky sa tlačidlom pre zaplatenie presmerujete na platobnú bránu, kde zadáte potrebné údaje pre platbu.Po overení pripísania platby na kartový účet je objednávka realizovaná. Notifikačný e-mail o prevode peňazí dostaneme v priebehu niekoľko minút, takže realizácia objednávky sa nezdrží. V prípade neúspešného prevodu nás prosím kontaktujte na e-mail obchod@domintex.sk. ohľadne náhradného spôsobu platby.

Platba nie je vhodná pre zahraničných platcov DPH, pretože pri platbe je odrátaná z účtu suma s DPH. Platcom DPH v zahraničí doporučujeme niektorú z hotovostných platieb alebo platbu predfaktúrou.

Zoznam bánk SR podporujúcich Trust Pay :

Tatra Banka,  Slovenská sporiteľňa, VÚB, UniCredit Bank Slovakia, OTP Banka Slovensko, Poštová banka, ČSOB, FIO banka, ZUNO

 

Platba predfaktúrou - bankový prevod z vášho účtu :

Platba bankovým prevodom určená pre všetky skupiny zákazníkov. Pred expedíciou je poslaná predfaktúra na e-mail uvedený v objednávke. .V prípade zahraničného platcu DPH bude fakturovaná suma bez DPH .Po obdržaní platby alebo potvrdenia o platbe je tovar expedovaný.Predfaktúru posielame po overení dostupnosti, prípadne akonáhle je tovar na ceste od dodávateľa.

Platba je vhodná pre všetky skupiny zákazníkov, hlavne však pre firmy alebo štátne organizácie, ktorým legislatíva neumožňue platit v hotovosti alebo online.Predfaktúra má splatnosť maximálne 5 dní. Po dobu splatnosti bude váš tovar zarezervovaný, Ak neprebehne platba na náš účet do konca splatnosti predfaktúry, tovar odrezervujeme alebo v prípade objednávkového tovaru zrušíme objednávku u dodávateĺa, čo môže predlžít dodaciu dobu.

Platba v hotovosti na prevádzke DEPO : 

Hotovostná platba na prevádzke Depo, vhodná pre všetky skupiny zákazníkov. Zákazník si vyberie z rolovacieho zoznamu, pri voľbe dopravy DEPO, vyhovujúcu prevádzku DEPO. Zákazník zaplatí za tovar v hotovosti na zvolenej prevádzke . Zákazník má možnosť si pred prevzatím tovaru zásielku skontrolovať. V zásielke sú pribalené všetky potrebné dokumenty. Služba Depo vydá zákazníkovi doklad o zaplatení. Je nutné si priniesť potrebnú hotovost pre zaplatenie za tovar. Služba DEPO má momentálne odberné miesta len na Slovensku, ale v blízkej dobe bude rozšírená aj do ČR.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia