Ceny a možnosti dopravy

Kategórie
 
 
 
 
 
Domintex
 
 
 

Ceny a možnosti dopravy v obchode Domintex

 

Ceny dopravy - Slovenská republika :

 

Ceny dopravy sú automaticky zarátané do ceny objednávky a faktúry pri realizácii objednávky, tým pádom sa pri doručení tovaru už nedopláca dopravné.

Pri produktoch označených štítkom "Doprava zdarma" alebo pri nákupe nad 1000 Euro je doprava zdarma, tým pádom sa nezaráta do ceny objednávky.

Cenu dopravy systém automaticky vypočíta z hmotnosti uvedenej v nastavení produktu, v prípade viac produktov v objednávke zráta hmotnosť všetkých produktov.

 

Kurier na dodaciu adresu

  • 1 - 10 kg :   5 Euro - dodávkové auto
  • 11- 30 kg :   8 Euro - dodávkové auto
  • 31 - 50 kg : 12 Euro - dodávkové auto
  • nad 50 kg :  20 Euro - auto s hydraulickým čelom

 

Osobný odber na prevádzke Domintex :

  • doprava zdarma
  • balné zdarma

Adresa prevádzky : Školská 16, 90051, Zohor, Slovenská republika

Prevádzkový čas : Po - Pia : 9:00 - 16:00

 

Všetky ceny dopravy sú uvádzané s DPH !

 

Možnosti dopravy :

 

Kurier na dodaciu adresu :

Doprava je realizovaná spoločnsťou dodávkovým autom alebo autom s hydraulickým čelom, v závislosti na hmotnosti a objeme tovaru na území SR a ČR. Dopravca zasiela SMS správu ráno, pred doručením tovaru na číslo uvedené v objednávke. Obchod zasiela e-mail a SMS deň pred doručením na adresu a telefón uvedený v objednávke. Štandardná zmluvná doba doručenia je 24 hodín po expedícii tovaru. Vo výnimočných prípadoch je tovar doručený do 48 hodín, pričom dopravca upozorní na meškanie.

Čas dodania sa dá dohodnúť s dopravcom kontaktovaním kuriera na číslo uvedené v SMS. V prípade neprítomnosti, dopravná spoločnosť doručí tovar v priebehu nasledujúcich 2 dní alebo v termín dohodnutý so zákazníkom telefonicky.

 

Osobný odber na prevádzke Domintex :

Zákazník tovar preberie na prevádzke Domintex, Školská 16, 90051, Zohor, Slovenská republika. Zákazník obdrží tovar so všetkými dokumentami. V prípade hotovostnej platby za tovar zaplatí v hotovosti. Doporučujeme zákazníkom volať hodinu pred príchodom na prevádzku, prípadne poslať e-mail alebo SMS o termíne prevzatia z dôvodu pripravenia tovaru a dokumentov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia