Predaj čerpadiel a vodární. Ohrievače vody a bojlery Klimatizácie

 
 
 
 
Výpredaj skladových zásob, doprava zdarma
419
 
 

Predaj čerpadiel a vodární. Ohrievače vody a bojlery Klimatizácie

 

Čerpadlá a domáce vodárne

Ponorné a povrchové čerpadlá na vodu a kaly :

Kategoria produktov čerpadlá obsahuje širokú ponuku čerpadiel za nízke ceny pre použitie v domácnosti aj v priemysle zoradených podľa druhu čerpaného média a spôsobu inštalácie v podkategóriach ponorné čerpadlá na vodu,  kalové čerpadlá, samonasávacie čerpadlá,  odstredivé čerpádlá,  obehové čerpadlá.   Zákazníkom ponúkame čerpadlá výrobcov Calpeda,  HCP Pump, Speroni, Wilo, Grundfos,  Jiadi Pump ,  Noria ,  Euromatic,  Dreno, Sigma , AQ Pumpy , Rower Pompe...

Domáce vodárne a tlakové stanice :

Medzi čerpadlá patria svojim účelom použitia aj domáce vodárne .  V tejto kategórii náš obchod ponúka domáce vodárne výrobcov Belumi, HCP Pump , Wilo. Domáce vodárne su rozdelené v podkategóriach podľa velkosti tlakovej nádoby.V ponuke máme aj domáce vodárne bez tlakovej nádoby a kompaktné automatické domáce vodárne HCP - Walrus s frekvenčným meničom

Klimatizácia a rekuperácia

Klimatizácie do bytu a domu, rekuperačné jednotky :

V kategórii klimatizácie ponúkame kvalitné klimatizácie Toshiiba do bytu a domu, a tiež klimatizácie do prevádzok a kancelárií. Kvalitná klimatizácia vám zaručuje maximálny komfort a neustále čistý vzduch. Klimatizácie Toshiba sú vybavené rôznymi druhmi filtrov pre čistenie vzduchu, ionizáciu vzduchu atd. Klimatizácia Toshiba je Hybrid-inventor, takže môžte klimatizácie Toshiba použiť taktiež na vykurovanie. Klimatizácie sú v obchode Domintex zoradené do kategórii Klimatizácie do bytu a do domu, klimatizácie do prevádzok a kancelárií. Ponúkame závesne klimatizácie, parapetné klimatizácie, podstropné klimatizácie. Taktiež u nás môžte kúpiť jednotlivé vnútorné klimatizačné jednotky aj vonkajšie klimatizačné jednotky.

Ohrievače vody a bojlery

Elektrické, plynové, kombinované a prietokové ohrievače vody :

Obchod Domintex má vo svojej ponuke široký sortiment kvalitných ohrievačov vody za nízke ceny výrobcov Ariston a Quadriga  Oblasť produktov ohrievače vody  je rozdelená podľa spôsobu ohrevu na kategórie elektrické ohrievače vody,  plynové ohrievače vody,  kombinované ohrievače vody,  ohrievače vody s nepriamym ohrevom ,  solárne ohrievače vody ,  tepelné čerpadlá pre ohrev vody,  prietokové ohrievače.

Tepelné čerpadlo pre ohrev vody je veľmi úsporným riešením pre ohrev vody.Využitím teploty okolitého prostredia predstavujú teplelné čerpadlá progresívny a ekologický spôsob  zásobovania teplou úžitkovou vodou domácností. Obchod Domintex vám ponúká tepelné čerpadlá vzduch - voda  značky Ariston , za nízke ceny v závesnom aj stacionárnom prevedení.

Plynové kotly a vykurovanie

Plynové kotly, kotly na drevo a uhlie, gamatky, krbové kachle :

Oblasť produktov  plynové kotly a vykurovanie  ponúka kvalitné plynové kotly Ariston, kondenzačné plynové kotly, konvenčné plynové kotly. Plynové kotly Ariston sa vyznačujú vyskoko kvalitným prevedením , a použitím najkvalitnejších materiálov.Doplnkami k plynovým kotlom sú expanzné nádoby rôzneho objemu a druhu pre podporu vykurovania , zásobníky vody a akumulačné nádrže.

Armatúry, ventily a príruby

Ventily na vodu a plyn, ventily na kúrenie, spätné klapky

Táto skupina produktov zahrňa kvalitné armatúry výrobcov KSB, Bugatti , Giacomini, AHP, ABO, Thermador. Kategória "Armatúry, ventily a príruby" je rozdelená do podkategórií podľa spôsobu pripojenia a využitia. Nájdete u nás spätné klapky, guľové ventily, spätné ventily, filtre do potrubia, uzatváracie ventily a klapky, kompenzátory, servopohony pre automatizáciu.Poďla druhu media sú armatúry rozdelené na armatúry na vodu, ventily do vykurovania, armatúry na odpadovú vodu, ventily, klapky na oleje, agresívne kvapaliny, paru plyn a pod. V ponuke máme prírubové armatúry, závitové ventily a spätné klapky, filtre do potrubia , závitové aj prírubove.

Pevné veríme , že zákazník si nájde v našom obchode hľadaný tovar za vyhovujúcu cenu a očakávanej kvalite.