Kategórie
 
 
 

Kanálová klimatizačná jednotka

 
 
 
 
Domintex
 
 
 
Cenová hladina
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Nástenné klimatizačné jednotky

Nástenná klimatizačná jednotka sa inštaluje na stenu. Klimatizačná jednotka je vybavená filtrami na čistenie vzduchu, ionizátorom, časovačom a pod. Klimatizačné jednotky sú vhodné do systému Split aj Multisplit.

Kazetové klimatizačné jednotky

Kazetová jednotka sa inštaluje do zníženého stropu, preto nezaberá prakticky žiadne miesto. Kazetové jednotky sa vyrábajú v normalizovaných rozmeroch, preto sa jednoducho inštalujú do stropu EURORASTER.

Parapetné-konzolové jednotky

Parapetná jednotka je určená pre inštaláciu na stenu , pod parapet alebo stacionárnu inštaláciu na zem. Konzolová jedntoka je vhodná do systému Split aj Multisplit. Parapetná jednotka svojim umiestením vytvára efekt podlahového vykurovania.

Podstropné klimatizačné jednotky

Podstropná klimatizačná jednotka pre zavesenie na strop. Podstropné jednotky sú svojim umiestnením nenáročné na priestor. Podstropné jednotky sú vhodné do domov, kancelárií , prevádzok v systéme Multisplit.

Kanálové klimatizačné jednotky

Kanálová jedntotka je vhodná pre horizontálnu aj vertikálnu inštaláciu. Preto sa inštaluje do stropu, medzistropu do steny a pod. Kanálové jednotky sa dodávajú s čerpadlom na odvod kondenzátu.

Vonkajšie klimatizačné jednotky

Vonkajšie klimatizačné jednotky pracujú na princípe tepelného čerpadla. Vonkajšia jednotka je vhodná na klimatizáciu aj vykurovanie. Vonkajšie jednotky sú vybavené motorom s plynulou reguláciu , frekvenčním meničom, čo zaručuje vysokú úspornosť a tichú prevádzku.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia